Provozovatel obchodu:  Ing. Petr Rod

Zodpovědná osoba za provoz obchodu: Ing. Petr Rod

Sídlo:  Mendelova 879/5, Praha 4, 149 00

IČ:  14989441;  neplátce DPH

 

Pro kontakt s prodejcem užívejte výhradně e-mail:  grandfone@email.cz

Dovolujeme si Vás upozornit, že dle občanského zákoníku jste potvrzenou objednávkou uzavřeli kupní smlouvu a máte povinnost objednané zboží od přepravce převzít či vyzvednout na výdejním místě.

Nepřevzetí či nevyzvednutí zboží objednaného na dobírku neruší kupní smlouvu a prodejce je oprávněn domáhat se nákladů spojených s jeho odesláním.

Osobní vyzvednutí zboží v sídle obchodu není možné.

  Objednávky na dobírku podané dopoledne v pracovní dny, jsou zpravidla tento den odeslány. Objednávky podané odpoledne v pracovní dny, v So, Ne a ve svátek jsou vyřizovány v následující pracovní dny.

Objednávky s platbou předem jsou expedovány zpravidla v nejbližší pracovní den po připsání platby na náš účet.

Způsob dopravy a dodání i výběr platby zvolíte v průběhu tvorby objednávky. Při platbě předem - převodem na účet účtujeme dopravné pro Českou poštu 59,-Kč, Zásilkovnu 59,-Kč, balné 10,-Kč a pro dobírku přičteme u České pošty 41,-Kč, u Zásilkovny 31,-Kč.

Doběrečné převzaté poskytovatelem poštovní služby v roli prostředníka (ČP, Zásilkovna) dle zákona 112/2016 Sb. není evidovanou tržbou. Veškeré platby mezi zákazníkem a obchodem probíhají bezhotovostně, z účtu na účet a nevzniká povinnost EET.

 E-mail prosím zadávejte obezřetně. Přijde Vám na něj potvrzení objednávky a následně i účtenka-paragon za zboží. Neobdržíte-li po odeslání objednávky obratem její potvrzení, bude s největší pravděpodobností chybná Vámi zadaná adresa. V tomto případě objednávku pečlivě zopakujte.

Telefon využijeme pouze v případě nejasností. Při objednávce s dodáním na pobočku Zásilkovna.cz obdržíte na zadané telefonní číslo heslo pro vyzvednutí zboží. Bez uvedení tel. čísla nelze zboží zaslat.

 

 

 

 

(GSM pro zaslání SMS prodejci:  +420 775 389 007)